Pagalba Ukrainai su Salgna

Parama Ukrainai

Kiekvienas neišvengėme naujienų ir žinių apie susidariusią situaciją Ukrainoje. Ko gero tai yra vienas iš paveikiausių pastarųjų laikų įvykių. 

Kad ir kiek esame atviri savo procesuose ir komunikacijoje, vis tiek norėtume pripažinti, kad šie Pasaulio įvykiai tikrai palietė mus. Esame interjero dizaineriai ir baldų gamintojai ir tai yra industrija kurią žinome, kur mūsų didžiausia patirtis ir yra. Tad meluotume Jums jeigu sakytume, kad žinome kaip reikėtų elgtis, komunikuoti tokiomis tragiškomis žiniomis kaip šis karas. 

Nuoširdus noras padėti – tai yra vertybė kurios vedama Salgna dirba ir dirbs dar ilgus metus. O dabar kaip niekada yra svarbi proga prisidėti. Žinoma nesame didelis verslas, su dideliais finansiniais kapitalais. Mūsų augimas ir vykdoma veikla yra Jūsų indėlio rezulatas į mus už ką kiekvienam tikrai dėkojame ir stengiamės Jums suteikti vis daugiau.

Žinot, kad mūsų komanda yra labai mylima su ypač aukštos patirties specialistais, kurie gauna privalo gauti sąžiningą ir be paslėptų grynųjų pinigų atlygį. Tačiau komanda norėdama prisidėti prie šios situacijos sutiko susimažinti atlyginimus nuo kiekvieno užsakymo skirdami dalį Ukrainos paramai.

  • Pasirašoma sutartis

  • Sumontuojami baldai

  • Apmokama sąskaita

  • Nuo visos sumos - 5 procentai

  • Jūs gaunate pavedimo kopiją

  • Rodoma surinkta suma

    Šioje svetainėje, po viso paramos rinkimo laikotarpio parodoma surinkta suma

Kiekviena parama svarbi

Nors šis paramos procesas yra ilgesnis ir nėra toks greitas bei staigus, kuris būtų orientuotas į šios dienos poreikį, tačiau paramos Ukrainai reikės ir po visų šių įvykių atsitiesti. Taip pat suprantame, kad procentaliai šis skaičius gali atrodyti nedidelis, tačiau teisybė yra, kad „kuo didesnė produkto kaina, tuo mažesnė marža“. 

 Vilimės, kad ir kitos mūsų industrijos organizacijos imsis solidarumo ir palaikymo. Gi kiekvienas: didelis ir mažas, dideliu ir mažu indeliu vis tiek gali nors kiek prisidėti. Svarbu noras padėti.

Susisiekti su mumis galite paspaudę šiuos mygtukus

Galite pasidalinti šiuo straipsniu ir su kitais žmonėmis.

Galite pasidalinti šiuo straipsniu ir su kitais žmonėmis, kurie planuoja įsigyti baldus.