Gyvenanti mažame bute yra lyg svajonė ir didelis galvos skausmas vienu metu. Tik ne su transformuojamais baldais.

Nuolatos tenka svarstyti kur padėti savo daiktus, tuomet į pagalbą ir yra pasitelkiami papildomi mechanizmai. Kiekvienas baldas gali būti transformuojamas, svarbu tik mechanizmai.

Didmiesčiuose kiekvienas kvadratas yra labai brangus tiek realia kaina, tiek vietos. Dėl to kiekvienas baldas turi turėti dvigubas paskirtis.

Pasidalinsiu keliais patarimais apie transformuojamus baldus arba kaip tikrai išnaudoti visą galimą vietą su transformuojamais baldais.

Suoliukas atsisėsti. Visi kartais turime pasilenkti ar prisėsti norint apsimauti batus. Dėl to suoliukas, kuris tuo pačiu gali suteikti tai ir laikyti batus gali būti labai pravartus.

Kabykla.

Jeigu žemiau kabyklos turime suoliuką, tuomet suoliukas su paltais vienoje vietoje gali išnaudoti puikiai visą vietą. Tai reiškia, kad ir apatinė dalis ir viršutinė bus pilnai naudojama.

Dažnai žmonės mėgsta laikyti augintinius. Dėl to nestandartiniai baldai gali pagelbėti kuriant jiems namus, kurie yra ir bendro naudojimo baldai. Galbūt to nepamatysite kas dieną, bet tai suteikia harmonijos erdvėje. Neatrodo, kad augintinis tiesiog susimetė skudurus ir atsikraustė, o turi ir savo namus.

Žinoma, negalime nepaminėti ir sofos, kuri išsiskleidžia. Šis transformuojamas baldas augo ir keitėsi kaip niekada, bet tai buvo dėl to, kad šitam baldui ir buvo didžiausias poreikis.

Paprasti valgomojo stalai yra dideli ir erdvus. Dėl to panaudojus stalus, kurie gali susispausti ir kėdes, kurios gali tilpti išnaudotumėte daug daugiau vietos. Transformuojami baldai ir šitoje srityje gali suteikti papildomos naudos.

Po kriauklėmis yra puiki vieta lentynoms. Dauguma pagalvoja, kad reikia įdėti kibirą arba palikti tuščią erdvę. Iki pat šių dienų dar. Tai aš siūliau klientams po kriauklėmis išnaudoti vietą.

Tualeto bakelio vieta yra viena iš mažiausiai išnaudojamu. Galima padaryti nedidelę arkos tipo spintelę aplink tualeto bakelį arba jeigu jis integruotas, tuomet išnaudoti tos sienos vietas papildomoms lentynoms.

Taip pat dabar žmonės dažnai pasidaro stalus, kurie išsiskleidžia ir tampa darbo stalais. Lyg išlekiama spinta, kuri pritaikoma darbui. Transformuojami baldai pakeitė mūsų visų gyvenimus nepriklausomai ar turi didelius namus ar mažus.

Pažiūrėkite šitą vaizdo įrašą, kuriame rodoma apie transformuojamus baldus. Jis daug atvėrė ir man akis.

Jeigu kils kokių tai klausimų, galite drąsiai kreiptis ar net užsiregistruoti vizitui.