Laba diena, čia ir vėl Tomas su jumis.

Šiandien apie punktus ar procesus, kuriuos klientai svarstantis apie nestandartinių baldų gamyba turi praeiti ir kuriems jie galėtų pasiruošti dar iki tol.

Pradėkime nuo to, kad įsijungiame tinkamą muziką, ji bus apačioje.

Kai nusprendėte kokį virtuvės išdėstymą rinksitės tuomet būtų laikas pagalvoti apie jo funkcionalumą ir ką konkrečiai mes norime įdėti. Spintelė gali labai skirtingai kainuoti nuo stalčiaus, bet esmė yra ne kainoje, o ką baldo dizainas mums suteiks. Nuolatos savo namuose svarstau kaip reikėtų tam tikrus produktus dėti tik į konkrečias vietas dėl to, kad konkreti vieta buvo sukurta būtent jo funkcijai.

Esminiai baldai kaip ir visada lieka stalas, kėdės, spintelės, stalčiai, stalviršiai. Apie stalviršius kalbėjau anksčiau buvusiame tinklaraštyje. Galvokite apie tai kaip prancūzai mėgsta sakyti „Mise en Place“, kai viskas yra savo vietoje. Šitas terminas dažnai naudojamas aukšto lygio virtuvėse, arba galime tai pateikti būtent kaip „Lean“ sistemą, kai išmetami visi nereikalingi darbai. Esmė, ne grožyje, bet pasiektame rezultate per kuo trumpesnį laiką. Pavyzdžiui jūs laikote rankose šiukšles kurias norite išmesti ir turite po šiukšlinę mechanizmą, kurį koją prilietus galima atidaryti.

Išsimatuokite savo virtuvės dydį ir pradėkite piešti, užtenka net ranka. Tikrai. Pagalvokite apie dimensijas, dažnai galime pamatyti, kad norime didelių baldų, tačiau jie sumažiną erdvę ir didesnės naudos nesuteikia. Auksinės taisyklės ir skaičiavimas yra naudojamas, dėl to tai geriau palikti nestandartinių baldų specialistams ir jų gamybai.

Kol nebuvo pandemijos, galėjome apsilankyti tokiose vietose, tačiau dabar niekas netrukdo.

Skaitmeninis amžius leidžia suteikti tokias vizualizacijas, kad tikrai bus arti įgyvendinimo ir žinosite ką gaunate. Taip pat, kalbant apie auksines mintis, sakoma, kad namuose neturėtų būti vieno seniausio daikto. Jeigu anksčiau reikėdavo lankytis parduotuvėse ir spręsti ką iš ko rinktis, dabar galima susirasti pavyzdžius internete ir juos prisitaikyti sau. Matmenis, vizualizacijos milimetrų tikslumų bus tikslios. Taip pat prieš perkant virtuvę visada pagalvokite apie tai, kad norint gauti specialią įrangą (su ypač geromis techninėmis, kainos ar dizaino savybėmis) gali reikalauti specialaus išplanavimo ir pritaikymo, tai turėti buitinę techniką prieš kuriant brėžinius būtų ne ką svarbesnė dalis nei žinoti virtuvės pločius.

Taip pat negalime pamiršti ir žemės motulės.

Jeigu turite finansų ir galimybių įsirengti virtuvę prieš, tuomet tai būtų patartina, bet jeigu ir neturite biudžeto, o jūsų esama yra gera. Tuomet kam pirkti naują už pusę kainos, kuri gal ir nebus tokia kaip nestandartinių baldų gamybos virtuvė. Tuomet realus sprendimas gali būti perdažymas ir mechanizmų perkeitinėjimas.

Kartais pigiau pradėti nuo švaraus lapo, bet tai nereiškia, kad negalime suteikti naujumo jausmo senam baldui. Suveržti vyrius, perdažyti fasadus, atnaujinti stalviršį ir tai jau bus didelė dalis to, ką gausite pirkdami naujus standartinius baldus. Sakysite, kad tai ne visiems ? Nusipirkau specialius dažus ir išėjau į balkoną ir iki pat šios dienos draugai nežino, kad čia senas baldas. Tik jūs neišduokite, dar noriu pabrandinti ir pamatyti jų nuostaba. Taip pat naujos rankenėlės gali irgi suteikti to naujumo jausmo. Jis kamuoja visus, tai jeigu galime tai valdyti tvarkydami po truputi, manau puikiai susivaldysime su juo.

Virtuvėje stenkitės turėti ne daugiau 3 spalvų ir kuo dažniau kartojasi tam tikri elementai, tuo skaitosi vientisesnis stilius, kad ir kaip jums patiktų vienos rankenėlės, bet su visame vaizde jos neatrodys taip įspūdingai kaip kitos. Penktadienis vis dėl to, užteks šiandien ta nestandartinių baldų gamyba ir iki kitų.