Nestandartiniai baldai būtent tuo ir pasižymi, kad jie yra matuojami, vertinami, projektuojami individualiai. Kaina nuo kiekvienos medžiagios kodo gali skirtis dideliais kiekiais. Todėl šiandien kalbant apie stalviršius jų yra įvairiausių ir taip pat dar įvairesnės ir jų specifikacijos. Dėl to negalima tikėtis, kad viskas tiks ar yra vienas produktas tinkantis visiems pagal kainą, sąlygas ir patogumą.

Galima kalbėti apie daug ir įvairiausių stalviršių. Kiekvieną modifikaciją galima išskirti atskirai, arba grupuoti nedidelėmis grupelėmis, tačiau tarp gamintojų dažniausias variantas yra skirstyti tarp LMDP, MDF ir paprastos plokštės. Šiandien kalbant tik apie vieną variantą ir kuris taip pat yra vienas iš mūsų populiariausių yra LMDP atvejis, kuomet yra panaudojama medžio drožlių plokštė ir yra laminuotas paviršius.

Tokie stalviršiai pasižymi ilgaamžiškumu ir maža kaina. Dėl to dažnai galime pamatyti šias plokštės virtuvės aplinkoje. Tokie stalviršiai turi dideli spalvų, raštų pasirinkimus. Vadinasi galima gauti tiek medžio paviršių, tiek akmens, o svarbiausia nemokėti nei kiek kainuoja medis ar kiek kainuoja akmuo (granitas, marmuras). Tam tikrais atvejais labai sunku net atskirti nuo tikro.

Negalvokite, kad toks paviršius gali būti netinkamas virtuvėje ar būtų priežiūra sudėtingesnė nei akmens paviršiaus. Laminuotas paviršius pasižymi lengva priežiūra ir dėl to bakterijos nesikaupia ant jo. Dėl to nestandartiniai baldai reikalauja papildomų pardavėjų ir gamintojų žinių ieškant klientams optimaliausio sprendimo.

Žinoma toks paviršius nėra atsparus įpjovimams ar karščiui. Dėl to pjaustyti tiesiogiai ant paviršiaus ar dėti karštus puodus tikrai būtų nepatartina. Taip pat ši plokštė turi minusą, kad galima išgauti tik tiesias linijas.

Va čia ir yra viso to magija, kuomet galima su aukštais lygio nestandartinių baldų specialistais sumažinti kainą, pasiekti tokį patį rezultatą ir niekas apie tai net nesužinos. Tai kam stengtis taupyti su standartiniais baldais, kai gali pasidaryti kaip nori ir nestandartinių baldų specialistais.

Pažiūrėkite vaizdo įrašą, kuriame atsakome į dažniausiai užduodamus klientų klausimus.
Taip pat jeigu norite suplanuoti susitikimą galite tai padaryti tiesiogiai per atvirą kalendorių.