Meistras į namus

Meistras į namus

Norint atlikt darbą gerai reikia įrankių, laiko, informacijos ir patirties. Jeigu įgudusiam meistrui šis darbas užtrukto vos valandą, nepatyręs žmogus gali ir kelias valandas skirti šiam darbui. Tai įvertinus visą skiriamą laiką ir išlaidas dažnu atveju pastebima, kad efektyviau yra išsikviesti meistrą į namus.

Turinys

Istorija

Dirbdami ilgus metus baldų srityje ir būdami vieni iš paskutiniųjų, kurie ateina į namus tiksliai galime pasakyti kaip reiktų ar kaip turėtų būti atlikti meistrų darbai. 

Taip pat per tuos metus sukūrėme platų patikimų partnerių sąrašą, kurie leidžia mums užtikrinti, kad reikalingi kiti darbai bus atliekami tinkamai ir laiku, o klientai sutaupys laiko ieškodami ir testuodami meistrus, bei gaus mūsų meistrų garantijas.

Atliekamame šiuos papildomus baldams reikalingus darbus

  • Buitinės technikos pajungimas (be dujų);
  • Baldų surinkimas;
  • Elektros darbai;
  • Santechnikos darbai;
  • Bendrieji meistro darbai.

Buitinės technikos pajungimas (be dujų)

Buitinės technikos pajungimo specialistai pajungia įvairius prietaisus, nuo skalbyklės pajungimo iki televizoriaus pakabinimo.

Užsisakykite meistro iškvietimą internetu ir atvyks meistras greičiausiai galintis pajungti jūsų buitinę techniką. Pajungimo kaina priklausys nuo darbų trukmės. 

Kaina nuo 40€ iki 90€. Kaina yra tik orientacinė. Meistras tik po darbų baigimo susėdęs prie užduoties ir užsipildęs visas išlaidas galėtų atsiųsti tikslią kainą už atliktus darbus.

Baldų surinkimas

Užsisakėte internetu baldus ir jie atkeliavo atskiromis dalimis? Meistras, atvykęs į vietą, baldų surinkimą gali atlikti už Jus.

Kadangi darbai nestandartiniai ir sudėtinga įsivertinti jų trukmę, todėl skaičiuojame darbo laiką ir jį apmokestiname valandiniu arba standartinių spintelių kiekio įkainiu. 

Kaina nuo 40€ iki 200€. Kaina yra tik orientacinė. Meistras tik po darbų baigimo susėdęs prie užduoties ir užsipildęs visas išlaidas galėtų atsiųsti tikslią kainą už atliktus darbus.

Elektros darbai

Elektros darbai – tai ypatingo kruopštumo ir atsakomybės reikalaujanti darbų sritis. Skubus elektros gedimo šalinimas, apšvietimo keitimas ir montavimas, automatinių jungiklių pakeitimas ar instaliacinių prietaisų montavimas.

Kaina nuo 40€ iki 130€. Kaina yra tik orientacinė. Meistras tik po darbų baigimo susėdęs prie užduoties ir užsipildęs visas išlaidas galėtų atsiųsti tikslią kainą už atliktus darbus.

Santechnikos darbai

Atliekame reikalingus santechnikos darbus: maišytuvo pajungimas, vandens ar nuotekų prijungimas prie baldo technikos.

Kaina nuo 40€ iki 150€. Kaina yra tik orientacinė. Meistras tik po darbų baigimo susėdęs prie užduoties ir užsipildęs visas išlaidas galėtų atsiųsti tikslią kainą už atliktus darbus.

Bendrieji meistro darbai

Bendrieji meistro darbai gali būti siejami su visomis jau išvardintomis paslaugomis, nes jeigu užtenka tų pačių įrankių, meistras turi žinių, patirties ir kompetencijų, tuomet užduotis gali būti atliekamos.

O kainą meistras tik po darbų baigimo susėdęs prie užduoties ir užsipildęs visas išlaidas galėtų atsiųsti tikslią kainą už atliktus darbus.

Galite susipažinti daugiau apie tai kokie meistrai su mumis dirba šiame vaizdo įraše.