Intriguojantis klientės atsiliepimas – Erika

Naudotos medžiagos pasiūlyme yra iš gamintojų, kurios yra Austrijoje ir Turkijoje gimusios, Europoje pripažintos ir aukštai vertinami prekės ženklai, kurie dirba atsakingai ir tvariai perdirbdamos medieną ir suteikia medžiui antrą gyvenimą.

Mink spalvos (S027) iš laminuotos medžio dulkių plokštės su matine tekstūra. Gizir Matt – tai matinių atspalvių PVC plėvele dengta MDF plokštė, jos gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės MDF ir PVC medžiagos. Plokštės yra atsparios UV spinduliams, matinė iš vienos pusės, kitoje pusėje – tos pačios spalvos melaminas.

AL06SM Kronospan

Šlifuotos bronzos spalvos (AL06) iš laminuotos dulkių drožlių plokštės su Silk Matt tekstūra. Plokštė gaminama iš aukštos kokybės medienos plaušo plokštės (MDF), kurios abi pusės padengiamos tikru aliuminio lakštu su trinčiai atsparia danga. Abi plokštės puses dengia apsauginė plėvelė. Fasadinė plokštės pusė dengta šlifuotos bronzos HPL lakštu, kita – dengta sidabro spalvos HPL lakštu.

  • Blum Antaro stalčiai;
  • Švelnaus uždarymo Blum mechanizmai;
  • Įfrezuotas LED apšvietimas;
  • Indų džiovyklė;
  • Įrankių dėklas;
  • Schuco profiliai baldams be rankenėlių, juodos spalvos.

Jeigu patiko virtuvės dizainas ir norėtumėte gauti pasiūlymą, parašykite savo virtuvės ilgius formoje apačioje ir Jūsų kontaktiniais duomenimis atsiųsime pasiūlymą.


Kreiptis į mus galite paštu info@salgna.lt, telefonu 867365658 arba rezervuoti laiką savo istorijos pradžiai Jūsų baldų stovėjimo vietoje nuorodoje apačioje.

Daugiau apie mūsų paslaugas ir kitų paslaugų kelius galite pasiskaityti šioje nuorodoje (paslaugų skiltis).

Ir jeigu norite sužinoti daugiau kokie meistrai dirba prie projektų, galite šioje nuorodoje.