Dizainerių ir architektų bendradarbiavimas su Salgna

Dizainerių tinklaraščio vizualizacijų nuotrauka

Salgna ypač vertina nuoširdų norą padėti. Dėl to norėtume padėti vienu metu tiek klientams, tiek dizaineriams ir architektams.

Jeigu esate dizaineris, architektas, kuris nuolatos turi klientų, kurie ieško baldininkų galite drąsiai pasiūlyti mus. Jūsų klientai gali nustoti susigaudyti baldininkų gausumoje, kurioje apstu:

  • Vadybininkų, kurie tik persisamdo pigesnius gamintojus;
  • Neoficialiai vykdančių veiklą;
  • Baldininkų, kuriems reputacija nesvarbu ir vos gavę pinigus užblokuos Jūsų numerį;
  • Baldų gaminimo ne pagal standartus ir „piktybiškai gadinamų medžiagų“;
  • Besislepiančių specialistų, kurių vėliau neprisikviesite dėl biuriokratinių ilgų hierarchinių struktūrų, kurių net apibrėžimas toks ilgas, jog reiktų šį sakinį išskaidyti į dvi dalis. 
Salgna nėra įmonė, kuri neatliks savo įsipareigojimu ar slapstysis. Kiekvienas mūsų augančios komandos narys gali ir turi galios pakeisti sprendimus, procesus ir išeiti už savo komforto ribų be reikalingų trisdešimties skirtingų vadovų patvirtinimo. 
Dizainerių tinklaraščio brėžinių nuotrauka

Dizaineriams ir architektams 

Dizaineriai ir architektai turėdami savo klientus ir tiesiog nukreipdami juos į Salgna prisideda ne tik klientui, padeda sau, bet ir Salgnai. Elementariai tai:

  • Sumažina klientų gavimo reklamos kaštus;
  • Kuriamas vientisas proceso tinklas (nuo kliento galvoje atsiradusios įdėjos iki baldų sumontavimo);
  • Kuriamas glaudus bendradarbiavimas: Salgnos komanda bendrauja su Jumis;
  • Taupomas laikas derinant brėžinius, derinant funkcionalumą, parenkant medžiagas.

Sakoma, kad prieš einant kapoti malku reikia pasigalastyti kirvį. Tai nors šis bendradarbiavimas pradžioje gali būti sudėtingesnis, bet jis turi didelio potencialo būti esminiu kuriant vertės grandinę klientams.

Pagrindinis bendradarbiavimas

Jūs nukreipiate savo klientus (su jau suderinta ar derinama informacija) į Salgna ir čia viskas ties tuo labai paprasta. Kai baldus sumontuojame ir klientas apmoką paskutinę sąskaita, nuo bendros užsakymo sumos, Jums suteiktume 5 proc. komisinį atlygį. Realiame gyvenime, tai galėtų atodyti taip:

Jeigu baldų samata siekia 30 000€, tuomet 5 proc. nuo tos sumos būtų 1500€. Vadinasi su baldų sumontavimu ir paskutinės sąskaitos apmokėjimu Jums būtų suteikiama 5 proc. komisinis atlygis.

Pagrindinė informacija

Virtuvės baldų įkainiai būtų vieši šioje nuorodoje. Kainos būtų rodomos apačioje. Tai orientuojamės į virtuvės baldų gamybą, jeigu nėra virtuvės baldo, rečiau apsiimame projektais. Nebent tų baldų bendra suma nėra mažesnio nei vidutinio virtuvinio baldo.

Nors ir galime pagaminti kitus baldus ir jeigu būtų tik kiti baldai užsakyme, tačiau stengiamės jų neimti per daug, kad neužkrauti gamybos ir neformuoti butelio kaklelių su mažesnės apimties užsakymais. Derinimo, montavimo, pasiruošimo, kelionės ir kiti darbai kartais yra lygiagretaus ilgio ir šiuose balduose maržos labai mažos. Dažnai jeigu yra virtuvės baldas, kituose balduose taikoma marža yra beveik lygi nuliui.

Kai su klientu jau susideriname brėžinius, atitinkamai nuo medžiagų ir dizaino baldus pagaminame per 6-12 savaičių.

Jeigu baldų pagaminimą išskirti etapais:

1. Klientas susiranda įmonę, kuriai nusiunčia Jūsų projekto informaciją.
2. Pagal pateiktą informaciją nusiunčiame preliminarų pasiūlymą. Dizainerių ir architektų projektai reikalauja išskirtinai daug laiko įvertinimui, todėl galime paskaičiuoti tik virtuvės baldą arba jeigu nėra virtuvės baldo, tuomet kitus 1-2 baldus įvertinimui. 
3. Jeigu tinka nors preliminariai. Susitinkame, išsirenkame medžiagas, aptariame projektą ir pasimatuome prie baldų stovėjimo vietos. Po to nusiunčiame komercinį. Prieš pat gamyba dar atvykstame persimatuoti.
4. Jeigu tinka komercinis, nusiunčiame avanso apmokėjimo duomenys (100-500€), kuris išskaičiuojamas iš bendros sumos ir deriname brėžinius tiesiogiai su klientu. Jeigu yra virtuvės baldas, tai dar ir vizualizacijas padarome, nes kai išsirenka medžiagas, pakeičia ar nori sulyginti dizainus ar bendrai reikia pamatyti detaliau (net kai būna ir jau dizaineriai ir architektai darę vizualizacijas).
5. Kai pasitvirtiname visą tai, paruošiame sutartį ir 50 proc. apmokėjimo informaciją. Likusi suma sumokama baldų pabaigimo montuoti dieną. Po baldų sumontavimo ir galėtume apmokėti Jums atitinkamai pagal kokio dydžio sutartis būtų pasirašyta (jeigu nėra pakeitimų iki sumontavimo).

Galėtume ir anksčiau, bet tiesa, kad dar pasitaiko ir pakeitimų iki sumontavimo dienos, kas gali pakeisti kainą. Galėtume suteikti 5 proc. nuo visos užsakymo sumos. Žinoma jeigu nebūtų užsakoma daugiau baldų.

6. Kai pasirašoma ir apmokama, po to jau pradedama skaičiuoti 6-12 savaičių iki pilno sumontavimo. Klientui apmokėjus galutinė baldų sąskaitą faktūra pervestume ir Jūsų komisinį atlygį.

Darbo vietos nuoma

Taip pat galime pasiūlyti darbo vietos nuomą mūsų įrengtame salone (Smolensko g. 10D-35, LT-03201 Vilnius).

Kaina per mėnesį 400€ + PVM ir detalesnė informacija pateikiama skambučiu arba susitikimo metu.

Baldų dizaino salonas

Mokėti naudojantis lizingo kompanija

Taip pat dirbame su „SB Lizingas“ organizacija. Ji konkrečiai įvertina galimybes ir pasiūlo galimas sąlygas pagal kliento priimtiną terminą.

 

Galime pasiūlyti ir atskirą bendradarbiavimo metodą

Dizaineriams ir architektams, kurie turi sekėjų ar idėjų, kurios gali pritraukti sekėjus galime pasiūlyti reklaminio tipo bendradarbiavimą, kuris irgi būtų apmokamas „affiliate“ nustatytu metodu nuo 2,5 iki 5 proc. nuo užsakymo sumos.

Detaliau šį metodą, galimybes reikia aptarti gyvai. Jeigu norėtumėte pasidalinkite kreipdamiesi ir savo soc. tinklų paskirų nuorodomis.

Mūsų komanda padės Jums įvairiais klausimais. Galite drąsiai kreiptis, nuoširdžiai padėsime

Galite pasidalinti šiuo straipsniu ir su kitais žmonėmis, kurie yra dizaineriai ir architektai.