Buitinė technika tik žemiausiomis rinkos kainomis

Buitinė technika iš Salgnos

Pastebime, kad vis didesnė problema tampa buitinė technika ir jos pasirinkimas kai yra tiek daug skirtingų perpardavinėtojų, o modeliai gali skirtis per vieną raidę ir visai pasikeičia specifikacijos.

Taip pat, kas dar galėtų būti geriau yra buitinės technikos aprašymai ir pateikimas. Dažnu atveju buitinės technikos perpardavinėtojai atlieka ganėtinai prastą darbą užpildant savo asortimento aprašymus ir jų pateikima.

Todėl imdamiesi iniciatyvos su savo partneriais nutarėme, kad pradėsime teikti buitinę mažiausiomis galimomis kainomis. Žinoma atvežimo, užnešimo kaštai skaičiuojami atskirai ir kiekvienu atbeju DPD taiko individualias kainas.

Turinys:

 • Buitinės technikos kainos;
 • Finansavimo sąlygos perkant išsimokėtinai su UAB „SB LIZINGAS“;
 • Salgnos privalumai;
 • Pristatymas.

Buitinės technikos kainos

 „Žemiausios rinkos kainos“

Stengsimės padaryti viską ką galime, kad suteiktume Jums žemiausias buitinės technikos kainas kai užsakote baldus pas mus. Žinoma esant rinkoje dempingavo atvejais ir bandymams įeiti į rinką kaina gali būti dalinai finansuojama iš pačių įmonių, todėl suteikti tokiais atvejais mažesnės kainos tikėtina, kad būtų neįmanoma.

Tyrimas buvo atliktas 2022-07-12 ir 2022-07-13 dienomis. Buvo atrasta, kad 74.1 proc. atveju galime suteikti norimą AEG, Electrolux, Gorenje, Elica, Bora, Esistyle, Pando, Liebherr, Snaigė, Blanco, Ise, Ritter techniką pigiausiomis kainomis visoje Lietuvoje.

Pagal tyrimo rezultatus, maksimaliai nuo vienos prekės galite tikėtis sutaupyti iki 203€ ir vidutiniškai po 9€ nuo kiekvienos prekės. Nors viskas dar skaičiuojama būtų individualiai pagal pasirinktus Jūsų modelius. Tai reali kaina gali būti daug didesnė arba ir daug mažesnė.

Vadinasi net jeigu ir radote vieną ar kitą prekę kitur pigiau, šis procentas bendroje kelių prietaisų sumoje turėtų vis tiek leisti Jums sutaupyti, net neskaitant laiko, kurį reiktų skirti, kad viską rasti, tikrinti ir lyginti.

Finansavimo sąlygos perkant išsimokėtinai su UAB „SB LIZINGAS“:

 • Finansuosime pirkinio kainą nuo 30 – 20.000 €;
 • Galėsite naudotis vienu plačiausių įmokų surinkimo tinklų.
 • Pirkdami prekę išsimokėtinai iš karto tapsite prekės savininku;
 • Galėsite rinktis išsimokėjimo terminą iki 60 mėn.

Salgnos privalumai:

 

 • Visada geriausia rinkos kaina. Net jeigu randate pigiau, pasidalinkite nuoroda ir taip galėsime pabandyti įvertinti kodėl tokia kaina ir pasiekti kiek įmanoma dar žemesnę kainą (žinoma, jeigu tik yra kur dar sumažinti);
 • Viskas iš vienų rankų. Baldai ir technika suderinti procese, kad nereikėtų rūpintis dėl logistikos (nebent norite pasiimti patys), informacijos perdavimo.
 • Kokybišku tos technikos, kurią galime pajungti, pajungimu.

 

Pristatymas:

Buitinė technikos kaina yra pateikiama pasiūlymuose ir nurodoma atvežimo kaina.

Atvežimo kaina skaičiuojama gramų, kilometrų tikslumu ir paslaugų pasirinkime. Galima rinktis papildomą užnešimą, kuris dažniausiai būna neįskaičiuotas.

Mūsų komanda padės Jums įvairiais klausimais. Galite drąsiai kreiptis, nuoširdžiai padėsime

Galite pasidalinti šiuo straipsniu ir su kitais žmonėmis, kurie planuoja įsigyti baldus. Taip pat pažiūrėkite mūsų vaizdo įrašą, kuriame papasakojame nuo ko reikėtų pradėti.