Jeigu šią dieną galėtumėte užfiksuoti baldų kainas, o pirkti tik po 6-9-12 mėnesių ir daugiau ?

Atgal į kainas - Salgna

Norime suteikti paprastesnį būdą nei bandyti sukaupti 1.21 gigavato energijos ir važiuoti greičiau nei 88 mylių per valandą greičiu (142 km/h).

Vis didėjančios žaliavų kainos neramina tiek mus, tiek klientus. Pastebimas didėjantys klientų skaičius, kurie norėtų baldus pirkti išsimokėtinai, mokėti dalimis ar nukelti mokėjimą tolimesniam laikotarpiui. Vadovaudamiesi „nuoširdus noras padėti“ organizacijos ideologija ėmėmės atitinkamų veiksmų ir dabar galite:

  • Fiksuoti baldų medžiagų ir furnitūros kainas
  • Mokėjimą išskaidyti dalimis
  • Mokėti naudojantis lizingo kompanija
Kylančios kainos

Fiksuoti baldų medžiagų ir furnitūros kainas

Statybos rinkoje dažnai sutinkamas atvejis kada galima pirkti dar nepastatytus ar pradėtus statyti namus ir butus. Tai leidžia sumažinti pardavėjų organizacijai galimas pardavimo ir rinkodaros išlaidas. Dėl to perkant anksčiau galima tikėtis abiem pusėm naudingos finansinės naudos. Norime savo klientams suteikti tokias galimybes, kur būtų galima maksimaliai sutaupyti.

Tiekimo grandinės nesklandumai, padidėjusios energijos išlaidos, auganti infliacija ir kitos priežastis didina baldų kainas. Noras užfiksuoti baldų kainą yra racionalus sprendimas planuojantiems ir tai būtų tikslinga investicija norint sutaupyti (tačiau čia tikrai nėra finansinis investavimo patarimas). Nereikia ieškoti būdų kaip sugrįžti į praeitį. Užteks, kad mums nurodytumėte datą į kurią norėtumėte, kad baldai atvyktu.

Mokėjimą išskaidyti dalimis

Mūsų mokėjimai yra išskaidomi į 3 dalis:

  1. Avansinis mokėjimas
  2. Išankstinis mokėjimas
  3. Galutinis mokėjimas su sąskaita faktūra

Avansinio mokėjimo suma yra kelių šimtų eurų ir ši suma yra išskaičiuojama iš galutinės baldų sumos. Kur kitos organizacijos avansinį mokėjimą pasilieką sau ir jis nėra išskaičiuojamas iš galutinės baldų kainos. Išankstinis mokėjimas sudaro 50 proc. likusios baldų sumos. Formulė atrodytų taip:

(Galutinė baldų suma – Avansinis mokėjimas) / 2 = Išankstinis mokėjimas

Realus pavyzdys būtų: jeigu baldai kainuoja 3000€ ir avansinis mokėjimas buvo 100€, tai išankstinė suma būtų 2900€ / 2 = 1450€. Ši suma mokama kartu su sutarties pasirašymu. Galutinė ir likusi suma mokama po baldų sumontavimo. Tai turite 6-12 savaičių laiko tarpą tarp išankstinio ir galutinio mokėjimo.

Mokėti naudojantis lizingo kompanija

Dirbame su „SB Lizingas“ organizacija. Ji konkrečiai įvertina Jūsų galimybes ir pasiūlo galimas sąlygas pagal Jums priimtiną terminą. Ši galimybė suteikia ilgą laiko tarpą tarp išmokėjimo ir išskaido mokėjimus pagal Jums priimtinas sąlygas.

L formos virtuvė

Papildoma viso to nauda, reikalingu metu, yra lėšos ir laikas

Suplanuoti, suorganizuoti ir suvaldyti visas statybos proceso dalis yra sunki užduotis net ir geriausiems. Dėl to baldų gamybos nukėlimas gali Jums suteikti papildomo laiko ir galimybių ypač ties nenumatytais ir subjektyvų laiką turintiems darbams.

Užsakant baldus anksčiau ir mokant vėliau ar dalimis suteikia taip pat galimybių neišnaudoti viso skirto biudžeto ir jį turėti iki paskutinės akimirkos. Nenumatyti atvejai, reikalingi perdarymai, papildoma techniką, darbai, funkcionalumas gali padidinti viso statybos projekto kainas. Turėdami papildomų pinigų (kurių reikės tik vėliau), galite lengviau priimti tinkamus sprendimus.

Mūsų komanda padės Jums įvairiais klausimais. Galite drąsiai kreiptis, nuoširdžiai padėsime

Galite pasidalinti šiuo straipsniu ir su kitais žmonėmis, kurie planuoja įsigyti baldus. Taip pat pažiūrėkite mūsų vaizdo įrašą, kuriame papasakojame nuo ko reikėtų pradėti.