Kas yra salgna ?

Baldų gamyba yra sudėtingas procesas, reikalaujantis skirtingų gebėjimų, žinių. Ypač greitai besikeičiančioje aplinkoje darbai, kuriuos atlikdavome prieš 5 ar 10 metų yra kardinaliai kitokie nei juos atliekame dabar. Salgna vadovaujasi, kad labai svarbu, jog kiekvienas profesionalas darytu tik tai kas jam sekasi geriausiai.

Tomas Anglickas, šios įmonės įkūrėjas. Ilgus metus pradirbęs tiek Lietuvoje, tiek Britanijos baldų rinkose atnešė vakarų praktiką į Lietuvą. Jo stiprybė, kad atvirai ir nuoširdžiai bendrauja su klientais. Padeda jiems suprasti kokių baldų, funkcijų ir biudžeto baldų jie nori.

Tomo noras nuoširdžiai padėti klientui yra organizacinėje kultūroje. Žinoma, vien to nepakanka verslui, todėl Tomas subūrė tiesiog nuostabią komandą aplink save, sukūrė sistemas, struktūrines grandis ir visą tai Salgnai leidžia suteikti aukščiausio lygio paslaugas savo klientams. Negana to – nuolatos gerinti paslaugą. Jau dabar sumažinome ženkliai užsakymo, brėžinių, vizualizacijų, gamybos laikus ir kainą. Neketiname sustoti.

Komanda susideda iš:

  • Administratorių – kurie prie klaviatūros yra lyg Liudvigai van Bethovenai ir darbo metu rašo lyg atliktų Mėnesienos Sonatą (3-čiajį veiksmą).
  • Dizainerių – kurie vyksta į renginius, didina savo žinias, turi reikalingus išsilavinimus, žinias ir nuolatos didinti savo norą išmokti ar sužinoti daugiau ir jau turi sukaupę iki 21 metų patirties šioje srityje.
  • Meistrų – kurie turi 15 metų patirtį skirtingų baldų ir sričių gamybose; 
  • Projektų vadovų – kurie dirbo nuo mažų staliukų iki didelių milijoninio dydžio užsakymų baldų rinkose ir suderindavo procesus keliems metams į priekį.
  • Specializuotų konkrečių užduočių specialistų ir partnerių – glaudžiai testuoti ir atrinkti partneriai, kurie užtikrina kokybę ir terminus.

Misija

Teikti Jums aukščiausio lygio paslaugas, kad baldų įsigijimas keltų kuo mažiau rūpesčių.

Punktualumas

Pasižymėję datą kalendoriuje, projektus įgyvendiname laiku ar netgi anksčiau.

Atsakomybė

Išsprendžiame susidariusias problemas kol pasiekiamas tikslas. Nepaliekame ne vieno kliento bėdoje.

Patikimumas

Kliento interesus priimame kaip savus ir įsipareigojame juos įgyvendinti.

Kompetencija

Sukaupę ilgametę baldų projektavimo, gamybos ir montavimo patirtį, nuolat tobulėjame, kad Jūsų namuose atsirastų pažangiausi ir Jums tinkamiausi sprendimai.

Mūsų vertybės

Žmonės: klientai, kolegos, partneriai. Su visais bendrauja atvirai ir profesionaliai. Informuojame apie darbų eigą ir menkiausius pasikeitimus, todėl turime visų su kuriais dirbome pasitikėjimą.